Jakie tanie biurko gamingowe warto wybrać?

Wybór dobrego biurka gamingowego to wbrew pozorom bardzo odpowiedzialna decyzja czasami warunkująca jakość wielu rozgrywek. Jak wiadomo, warto wybierać biurka najlepszej jakości, które będą spełniały swoje zadanie wzorcowo, jednakże nie zawsze fundusze pozwalają na wybranie biurka najwyższej klasy. Z tego też powodu warto wiedzieć, na co postawić i jakie aspekty brać pod uwagę podczas wybierania najlepszego biurka ze średniej półki cenowej.

Tanie biurko gamingowe – najlepsze modele

Za dobre biurko gamingowe trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy. Jest to duży koszt, na który nie każdy może sobie pozwolić. Jeżeli fundusze są dla gracza kwestią ograniczającą można poszukać biurka w cenie kilkuset złotych. Jednym z takich modeli jest biurko gamingowe Destroyer LED FX1, które nie tylko jest dostępne w dobrej cenie, ale także pozwala wygodnie rozmieścić sprzęt. Produkt zapewnia dobry design, jest wyposażony w przepust na kable oraz posiada oświetlenie LED . Jest to proste biurko, które zapewnia komfort. Kolejnym modelem, który można dostać w cenie do 500 zł to produkt firmy Baqal. Istnieje możliwość dodania do biurka dodatkowych elementów, takich jak uchwyt na słuchawki, panel LED, maskownica i przepust na kable. Co więcej, gracz ma możliwość wybrania koloru nóżek – do wyboru jest kolor czarny i biały. To samo tyczy się koloru blatu. Można zakupić biurko Baqal w kolorze białym, czarnym oraz szarym.

Jeżeli szukamy czegoś nieco lepszego i jesteśmy w stanie wydać na biurko gamingowe nieco więcej to warto postawić na model Daming TOP 160×80. Jest to dobry wybór dla graczy, którzy potrzebują biurka o efektywnej konstrukcji z przepustem na kable ustawionym centralnie. Co więcej, produkt posiada regulowane nogi i wyróżnia się grubym blatem 36 mm. Biurko gamingowe Daming TOP jest dostępne w kolorze białym, co je zdecydowanie wyróżnia spośród innych modeli. Kolejnym modelem z tej półki cenowej jest biurko Daming Standard. Charakteryzuje się ono wyjątkowym kształtem – jest narożne oraz posiada regulowane, wyjątkowo stabilne nogi z regulacją wysokości. Mebel zapewnia sporo miejsca i jest stosunkowo tanie. Daming Standard to także blat z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Nie jest to bardzo dobra grubość, ale powinna być wystarczająca o ile akcesoria do gry będą trzymane gdzieś indziej, a biurko będzie miało utrzymać wyłącznie komputer, klawiaturę i myszkę.

Autor

  • Jest pisarzem, jego utwory płyną z serca i duszy. Zajmuje się także amatorskim reportażem. Na swojej stronie pragnie przekazać swoim czytelnikom praktyczne porady na różne tematy.

2 komentarze

  1. Myślę że do 500zł ciężko będzie wybrać coś konkretnego. Zakup dobrego biurka to dużo większy wydatek. Dodatkowo trzeba rozglądać się za czymś solidnym. Bo nawet w cenie 1000zł można trafić na podróbkę.

  2. Jeśli kupujecie tanie biurko gamingowe, to weźcie pod uwagę, że jest mnóstwo modeli chińskich podszywających się pod profesjonalne biurka dla graczy. Jak kupować, to tylko oryginały, które wytrzymają także nadmiar esportowych emocji.

Dodaj komentarz